Skoda Rapid 2019 a louer a Cluj

Une Skoda Rapid 2019 a louer a Cluj et a l'aeroport de Cluj, a toute heure du jour et de la nuit. Pour un voyage sans souci, le depot de garantie est de 0 et l'assurance est comprise dans le prix affiche. Tous les tarifs affiches sont definitifs et comprennent absolument toutes les taxes.

Skoda Rapid 2019
Evaluare generala de 4.79/ 5 pe baza a 14 reviews
Skoda Rapid 2019 a louer a Cluj
skoda rapid interior spate
skoda rapid interior
skoda rapid lateral
skoda rapid portbagaj deschis
skoda rapid portbagaj
skoda rapid spate
Miniature Skoda Rapid 2019
Miniature supplementaire Skoda Rapid 2019
Miniature supplementaire Skoda Rapid 2019
Miniature supplementaire Skoda Rapid 2019
Miniature supplementaire Skoda Rapid 2019
Miniature supplementaire Skoda Rapid 2019
Miniature supplementaire Skoda Rapid 2019

Description et equipements — Skoda Rapid 2019

Caracteristiques techniques

  • MoteurTurbo essence, 105 ch
  • Boîte de vitessesManuelle
  • Consommation moyenne4.6 l/ 100 km
  • Volume du coffre550 l
  • Réservoir55 l
  • CarrosserieBerline
  • Portes4/5
  • Places5

Equipements inclus

  • Climatisation
  • Bluetooth
  • Sièges chauffants
  • Volant cuir multifonction
  • Autoradio à écran tactile, USB, carte SD
  • Sièges Isofix
  • 8 airbags
  • Capteurs de stationnement
  • ABS
  • ESP
  • Feux de jour à LED

* A noter : les photos, les caracteristiques techniques et les equipements affiches sont donnes a titre indicatif et a titre d'exemple. Bien que nous nous efforcions de fournir des donnees exactes, de legeres differences, omissions ou mises a jour par rapport au vehicule reel sont possibles.

Autres voitures de location

a partir de€17par jour
Skoda Rapid AUTOMATA 2019 DSG a louer a Cluj

Skoda Rapid AUTOMATA 2019 DSG

a partir de€15par jour
Skoda Rapid 2018 a louer a Cluj

Skoda Rapid 2018

a partir de€23par jour
Skoda Scala 2026 Automatique a louer a Cluj

Skoda Scala 2026 Automatique

a partir de€29par jour
Skoda Kodiaq DSG 2024 a louer a Cluj

Skoda Kodiaq DSG 2024

a partir de€12par jour
Skoda Citigo 2019 a louer a Cluj

Skoda Citigo 2019

a partir de€15par jour
Skoda Fabia 2019 a louer a Cluj

Skoda Fabia 2019

Voir toutes les Skoda voitures que nous proposons a la location

Votre avis compte.


Ce que disent les clients de 321 Rent a car Cluj

a propos de cette voiture

Skoda Rapid 2019 - fiabilite, consommation de carburant ... - by Andrei Cosmin, 2025-06-09
Serviciile de la 321 sunt ireprosabile. M-au asteptat cu Van-ul la aeroport, apoi m-au dus aproximativ 3 minunte pana la parcarea lor imensa. De acolo am luat masina aceasta, care era special pregatita pentru mine. M-am simtit extraordinar de bine.
- fiabilite, consommation 5.00/ 5
Skoda Rapid 2019 - fiabilite, consommation de carburant ... - by Laurentiu Andries, 2025-01-14
Cel mai fericit am fost ca nu a trebuit sa mai achit niciun depozit. Masina este super wow. Am purcurs aproximativ 300 km cu aceasta limuzina. Toata familia a fost incantat, in special cei 2 copii. Voi mai inchiria de la voi!
- fiabilite, consommation 5.00/ 5
Skoda Rapid 2019 - fiabilite, consommation de carburant ... - by Claudiu Karol, 2024-04-17
Am primit o reducere la inchirierea masinii deoarece sunt client fidel. Pana acum am inchiriat de peste 10 ori de la 321 rent a car. De fiecare data totul a decurs perfect. In continuare voi inchiria tot de la aceasta firma, ori de cate ori am sa vin in tara.
- fiabilite, consommation 4.00/ 5
Skoda Rapid 2019 - fiabilite, consommation de carburant ... - by Ana Maria, 2023-03-01
Rar scriu reviewuri dar oamenii astia chiar merita, totul cap-coada a fost WAW! Am avut un zbor de noapte la Cluj care a mai si avut intarziere dar un reprezentant al fimei m-a asteptat la sosiri la 4:00am, masina curata , incalzita (ceea ce a fost perfect mai ales pt copil). Masina in sine foarte ok la nivel de dotari si confort, consum mic. Foarte usor de inapoiat masina.
Multumesc mult, aveti un nou client fidel.
- fiabilite, consommation 5.00/ 5
Skoda Rapid 2019 - fiabilite, consommation de carburant ... - by Pacurar Alexandru, 2023-01-06
Cea mai frumoasa masina pe care am condus-o. Este foarte usor de manevrat si de parcat. La capitolul siguranta sta excelent, deoarece dispune de numeroase airbag-uri. Totul este la superlativ la 321 rent a car. Sunt sigur ca si celelalte masini sunt cel putin la fel de buna ca aceasta.
- fiabilite, consommation 5.00/ 5
Skoda Rapid 2019 - fiabilite, consommation de carburant ... - by Sorin Mustocea, 2022-04-06
Este o masina perfecta pentru toate ocaziile, si in special pentru petrecerea timpului liber impreuna cu familia si cei dragi. Noi a fost la munte in vacanta de iarna. Spatiul generos din interiorul masinii a fost util deoarece eram 4 adulti cu foarte multe bagaje. Recomand aceasta masina!
- fiabilite, consommation 4.00/ 5
Skoda Rapid 2019 - fiabilite, consommation de carburant ... - by Adrian C., 2021-12-07
Consumul este foarte mic pentru o masina atat de mare. Practic conduci o limuzina in toata puterea, avand un consum de aproximaitv 6 l/ 100 km. Despre dotari, pot spune doar ca am ramas foarte placut impresionat. Multumesc intregii echipe 321 rent a car.
- fiabilite, consommation 5.00/ 5
Skoda Rapid 2019 - fiabilite, consommation de carburant ... - by Ciucur Andrei, 2020-05-06
Am venit din Italia impreuna cu sora mea. Nu ne faceam sperante prea mari in legatura cu masina. Am mai inchiriat si de la alte firme, dar nu am ramas placut surprinsi chiar deloc. Ei bine, aici situatia sta cu totul diferit. Sunt adevarati profesionisti.
- fiabilite, consommation 5.00/ 5
Skoda Rapid 2019 - fiabilite, consommation de carburant ... - by Mihnea Andrei, 2020-04-08
De 3 ori am inchiriat Skoda Rapid. Au fost dati cand am primit si o reducere considerabila. Totul este foarte simplu si doar in avantajul clientului. Recomand 321 rent a car
- fiabilite, consommation 5.00/ 5
Skoda Rapid 2019 - fiabilite, consommation de carburant ... - by Stefan M., 2020-02-18
Datorita 321 rent a car , mi-am cumparat si eu o Skoda Rapid. Am inchiriat o astfel de masina in luna decembrie cand am fost in vacanta in Romania. Asa de mult mi-a placut incat am decis sa-mi cumpar si eu una.
- fiabilite, consommation 5.00/ 5
Skoda Rapid 2019 - fiabilite, consommation de carburant ... - by Nistor Stefan, 2020-01-07
Mi-a placut mult masina inca de cand am vazut-o in fotografii. Procedura de rezervare este foarte simpla si se face direct pe site. Plata este la fel de simpla si flexibila: numerar la primirea masinii sau cu cardul. Eu am optat pentru plata numerar in EURO.
- fiabilite, consommation 4.00/ 5
Skoda Rapid 2019 - fiabilite, consommation de carburant ... - by Andrei Mihai, 2019-12-09
Sunt client fidel. Cred ca am inchiriat mai mult de jumatate din masinile pe care le aveti, dar niciuna nu se compara cu Skoda Rapid. Este uimitoare din toate punctele de vedere.
- fiabilite, consommation 5.00/ 5
Skoda Rapid 2019 - fiabilite, consommation de carburant ... - by Florin, 2019-10-17
Inchiriez pentru a 2 oara o masina de la aceasta firma si totul a decurs foarte usor. Preluare rapida, masina sub 5000 de km, incalzire in scaune pentru diminetile reci, spatiu imens in portbagaj, suport isofix in spate, consum nesemnificativ. Nici o diferenta fata de inchirierile de masini de afara. Sigur voi reveni in viitor.
- fiabilite, consommation 5.00/ 5
Skoda Rapid 2019 - fiabilite, consommation de carburant ... - by Mihai G., 2019-09-16
Am avut sansa sa fiu printre primele persoane care au inchiriat aceasta masina. Practic am inchirita o masina noua, cu doar 500 km, in bord. Este exceptionala si foarte spatioasa. Toate bagajele au incaput cu usurinta in portbagajul imens.
- fiabilite, consommation 5.00/ 5